rezerwacja

skin

terminarz

Akademia Medycyny Estetycznej SKIN BEAUTY
zaprasza Państwa na teoretyczne i praktyczne szkolenia z zakresu MEDYCYNY ESTETYCZNEJ.

Nasza oferta to idealne rozwiązanie dla lekarzy, którzy już po skończeniu 2-dniowego szkolenia mogą wykonywać zabiegi jednocześnie z aplikacji botoxu i kwasu hialuronowego, co zapewnia pełną satysfakcję Pacjentki.

Dla lekarzy, którzy chcą wykonywać także inne zabiegi oferujemy szereg szkoleń uzupełniających wiedzę i umiejętności :
- botox + kwas hialuronowy (2-dniowe)
- kwas hialuronowy + nici PDO (2-dniowe)
- mezoterapia, lipoliza, skleroterapia,
- lifting miękki,
- modelowanie kształtu i owalu twarzy,
- zabiegi odżywcze na twarz i dekolt,
- powiększanie i modelowanie ust oraz policzków,
- peelingi medyczne,
- osocze bogatopłytkowe,
- redukcja cellulitu,
- estetyka ginekologiczna,
- estetyka urologiczna.

Ukończenie szkolenia zwieńczone jest CERTYFIKATEM wystawionym przez Akademię Medycyny Estetycznej SKIN BEAUTY w Warszawie.

Szkolenia przeprowadzane są przez certyfikowanych lekarzy posiadających bogate i wieloletnie doświadczenie w zabiegach medycyny estetycznej, tylko z użyciem certyfikowanych preparatów.
Gwarantujemy na szkoleniu, oprócz teorii, którą rozpoczyna się szkolenie - przede wszystkim praktykę, czyli wykonywanie zabiegów na modelkach. W szkoleniu uczestniczy maksymalnie 4 lekarzy.

Podczas zajęć możliwe jest nagrywanie lub fotografowanie zabiegów w celu utrwalenia czynności wykonywanych podczas szkolenia.

W przypadku szkolenia z botoxu i kwasu hialuronowego po 2-dniowym szkoleniu lekarz jest w stanie samodzielnie wykonywać następujące zabiegi:
Botox: kurze łapki, gładzizna czoła, lwia zmarszczka, bruksizm
Kwas hialuronowy: wypełnianie i modelowanie ust, wypełnianie bruzd nosowo-wargowych, linie marionetki, dolina łez, modelowanie policzków
Dodatkowo na każdym szkoleniu wykonywany jest pokaz pozyskiwania osocza bogatopłytkowego oraz mezoterapia osoczem i mezokoktajlami.

Korzyści płynące ze szkoleń w naszej Akademii:
- dwa dni intensywnego szkolenia praktycznego wystarczą aby wykonywać samodzielnie zabiegi prezentowane na zajęciach,
- nauczamy kompleksowego podejścia do Pacjentki, lekarz może zaproponować różnorodne zabiegi swoim Pacjentkom i Pacjentom,
- profesjonalne podejście do Pacjentki daje jej poczucie bezpieczeństwa, doradztwo i konsultacje pozwalają dopasować zabiegi do każdej osoby,
- po szkoleniu otrzymujecie Państwo od nas oprócz certyfikatu, pełne wsparcie drogą mailową lub telefoniczną oraz materiały szkoleniowe. Jesteśmy po szkoleniu zawsze do Państwa dyspozycji w przypadku pytań lub niejasności.

Na szkoleniach zapewniamy: modelki do zajęć praktycznych, materiały szkoleniowe, materiały medyczne, produkty do ćwiczeń, znieczulenia itp., obsługę pielęgniarki podczas szkolenia, wyżywienie, transfery do Akademii i do hotelu dla lekarzy przybywających spoza Warszawy środkami transportu publicznego itp. Opcjonalnie oferujemy nocleg w hotelu 3* w pobliżu Akademii w atrakcyjnej cenie.

Ponieważ nie jesteśmy przedstawicielem żadnej firmy farmaceutycznej, podczas szkoleń używamy różnych certyfikowanych produktów.

Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu w języku polskim i angielskim.

Zapraszamy do skorzystania z naszego bogatego programu szkoleń.

Jesteśmy wpisani do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem: 2.14/00351/2017.

UWAGA !   Oferujemy Państwu możliwość rozłożenia płatności za szkolenie na dogodne raty.

Więcej informacji uzyskacie Państwo kontaktując się z nami:
tel. 698 987 930 lub 663 381 741
mail: sekretariat@akademia-skinbeauty.pl