rezerwacja

onas

KIM

W Klinice SKIN BEAUTY wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej oraz zabiegi kosmetyczne z użyciem nowoczesnej technologii. U nas możecie się czuć bezpiecznie i komfortowo – wszystkie zabiegi wykonywane są tylko przez doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy, pracujemy tylko na certyfikowanych preparatach. Do kosmetyki ciała i twarzy używamy preparatów renomowanej , francuskiej marki Purlés.

Pracują z nami najwyższej klasy specjaliści z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy konsultacje i dobieramy zabieg odpowiednio dobrany do rodzaju skóry. Odpowiadamy nawet na najtrudniejsze pytania i służymy fachową pomocą. Dbamy nie tylko o urodę, ale też o Twoje dobre samopoczucie!

specjalizacja

Naszą specjalnością jest medycyna estetyczna (osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy, ostrzykiwanie toksyną botulinową, ginekologia estetyczna, urologia estetyczna). Wykonujemy zabiegi z zakresu kosmetyki ciała i twarzy, manicure, pedicure.

Duży nacisk stawiamy na zabiegi odchudzające. W ofercie zabiegi manualne jak i maszynowe (endermologia, elektrostymulacja, sauna).

Współpracujemy z magistrem fizjoterapii. W gabinecie wykonujemy również makijaże tradycyjne jak i permanentne.